24 | 07 | 2019

Dzień Mamy i Taty

W dniu 25 maja 2016r. przedszkolaki z PP w Krzyżowicach świętowały Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom stokrotki szczęścia oraz dyplomiki, zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i bardzo radosna . Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk